Domáce sušenie

Všetko, čo potrebuješ na domáce sušenie nájdeš práve a len u nás. Nikto iný ti neporadí ako sušiť biltong alebo jerky v teplovzdušnej rúre. Až na nás! Ako jediný výrobca prinášame podrobné postupy na sušenie mäsa, vrátane všetkých potrebných ingrediencií a vychytávok na skladovanie alebo krájanie. Vďaka nám si tak môžeš pripraviť jedno z našich vlastných sušených mias a vyskúšať si na vlastnej koži aké to je.

Radi poradíme s domácim sušením. Nebojíme sa, že by sme prišli o zákazníkov. Je to ako s pivom. Skúšali ste si ho niekedy uvariť doma? Nie je to zase taká veda, ale kto to raz skúsil vie, že je to celkom práca. Raz za čas je to fajn, ale nakoniec je aj tak pohodlnejšie si to pivo niekde kúpiť.

KORENIE & VYBAVENIE

Naše recepty sú plné špecifických ingrediencií, ktoré si ale samozrejme môžeš kúpiť priamo u nás. Tak budeš mať istotu, že výsledok tvojho sušenia bude presne taký, o akom sa v našom recepte píše.

Nakupovať

Recepty

Existuje obrovské množstvo druhov sušených druhov mias a každé má svoje špecifiká. My ti postupne prinášame recepty, ktoré máme sami vyskúšané.

Recept na vlastné biltong mäso

Recept na vlastné beef jerky

Recept na sušené hövadzie mäso naložené v soli a sušené vo vise v gáze

Recept na hövadzie jerky marinované v koreniacej zmesi Maso Here

Rady & Návody

Domáce sušenie je dosť o experimentoch. My sme si už "niečo odsušili" a tak sa s tebou radi podelíme o pár zaujímavých rád, ktoré ti ušetria čas, nervy a peniaze.

Aké mäso sa hodí na sušenie?

Ako sušit mäso doma?

Ako sklaďovať sušené mäso? 

VIDEO: Krájanie a marinovanie

VIDEO: Príchutě a výber sušičky

Sleduj naše videá

Na našom YouTube kanáli sa nevenujeme len domácemu sušeniu. Klikni pre odber a nezmeškaj žiadne video.