Sušené mäso - na proteíny bohatá, nízkotučná pochúťka

Sušené mäso má priaznivcov po celom svete. Je to lahodná, na proteíny bohatá, nízkotučná pochúťka z prvotriedneho mäsa. Každé balenie sušeného mäsa je plné hodnotných bielkovín, dokáže tak rýchlo doplniť energiu napríklad pri horských pochodoch, cyklovýletoch alebo počas redukčnej diéty. Jerky a biltong má po konzumácii na telo rovnaký účinok ako energetický nápoj.

co-nevis-o-susenem-mase

My v Maso Here veríme, že produkujeme tie najlepšie plátky sušeného mäsa v Čechách a na Slovensku. Sušenie mäsa nie je v našom prípade žiadna veda. Pri výrobe používame len prvotriedne mäso, štipku soli, korenie a trochu octu. Následne potom mäso sušíme prúdom teplého vzduchu. Na nejaké éčka nie je v našom balíčku miesto. Jedno balenie nášho sušeného mäsa s hmotnosťou 25 g je pripravené zo 100g prvotriedneho hovädzieho. Proste iba mäso a trochu korenia. Bodka.

Nutričné hodnoty ve 100 g

Sušené mäso je bohaté na bielkoviny a s minimálnym obsahom tuku. Ovšem aj medzi druhmi mäsa sú malé rozdiely. Jedno 100 gramové balenie nášho sušeného mäsa je vyrobené zo 350 gramov surového mäsa a dokáže zastúpiť dennú dávku bielkovín potrebnú pre normálneho človeka so sedavým zamestnaním.

Hovädzie

Energ. hodnota 1525 kj (365 kcal)
Tuky 4 g
Nas. mastné kyseliny 2 g

Sacharidy <1 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 63 g
Soľ 2 g

Morčacie

Energ. hodnota 1682 kj (402 kcal)
Tuky 3 g
Nas. mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 0 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 78 g
Soľ 2 g

Jelenie

Energ. hodnota 1693 kj (406 kcal)
Tuky 6 g
Nas. mastné kyseliny 2 g

Sacharidy <1 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 70 g
Soľ 2,5 g

nase-maso-banner

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie