Základné korenie na biltong

€4,45 / ks €8,10 / ks od €4,45 / ks
Momentálne nedostupné Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Korenie je základ. To platí nielen pri sušení mäsa. My sme pre teba namiešali variantu, ktorú sami používame pri výrobe nášho mäsa. Je jedno či chceš mäso s príchuťou alebo bez, tahle zmes tam jednoducho patrí vždy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto je jednoducho nutnosť. Náš proces sušenia sa bez Základného korenia proste robiť nedá. Je to zmes korenia vlastnej výroby, ktorú si miešame už od roku 2011.

ZLOŽENIE

Soľ, korenie, cesnak, koriander.

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce sušenie
Balenie: 125 g
Krajina pôvodu: Česká Republika
Druh Korenia: Základné korenie

Jak sušit maso doma #1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here