Údená soľ

€3,99 / ks €7,99 / ks od €3,99 / ks
Skladom (>10 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vykúzli si v pohodlí domova vlastnú údiareň s našou zaúdenou soľou. Tá dodá mäsu alebo syru správnu údenú arómu. Perfektne sa hodí do marinád alebo ňou môžeš zľahka posypať kus mäsa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Údená soľ je koreniaci prípravok, ktorý dodáva pokrmom výraznú zaúdenú arómu. Výborne spestrí a doladí chuť jedál o vôňu letného ohňa. Je vhodná na prípravu všetkých druhov pokrmov, najmä mäsa, klobás a údenárskych výrobkov. Možno ju využiť na naloženie mäsa pred údením. Pokrm si potom údenú arómu udrží dlhšiu dobu po vyúdení.

mix_koreni_2 1-min

Zloženie

Jedlá soľ (max. 82 %), cukor, paprika, farbivo: E150c (1 %), dymová aróma (1 %), rastlinný olej (repkový).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here