Telcek Starter Pack 4ks

€20 / ks
Skladom (>10 ks)

Sušené, dozreté mäso Telcek prvotriednej kvality z eko farmy Orlí Vrch Rejvíz. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko mäso na prípravu pochádza z ekologických chovov, prevažne zo známeho kúpeľného regiónu Jesenícka, kde sa dbá na vynikajúci stav prírody a kde je najčistejší vzduch v Európe s obsahom iontov baltickej morskej soli. Zvieratá z týchto chovov voľne žijú a pasú sa von.

Spôsob úpravy sa nazýva Biltong a pochádza z južnej Afriky. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách. V žiadnej fáze výroby nie sú použité chemické konzervanty ani tepelná úprava a potravina tým spĺňa RAW klasifikáciu. Na rozdiel od väčšiny ostatných produktov tohto typu, v tomto prípade nie je proces spracovania na začiatku urýchlený vyššou teplotou, čo spolu s výberom mladých zvierat, starostlivým výberom častí mäsa a špecifickou prípravou, umožňuje zachovať šťavnatosť a mäkšiu konzistenciu. Na výrobu je použitý cca trojnásobok váhy mäsa konečného produktu.

Obsah balenia

  • 1x Telcek - Plátky z mladého býčka 50g
  • 1x Telcek - Plátky z mladého býčka Chilli Carolina Reaper 50g
  • 1x Telcek - Plátky z mladých prasiatok 50g
  • 1x Telcek - Plátky z mladých prasiatok Chilli Carolina Reaper 50g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené mäso
Typ sušeného mäsa: Biltong
Druh mäsa: Hovädzie, Bravčové
Príchuť: Chilli, Natural
Balenie: 50 g
Krajina pôvodu: Česká Republika
Pálivost: Nepálí, Středně pálivé
5
0x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
M Avatar autora | 25.10.2022
Objednávam opakovane, veľmi chutné a šmakózne. Akurát som tentoraz namiesto "Plátky z mladého býčka Chilli Carolina Reaper 50g" dostala "morčací originál" takže trochu sklamanie....

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: