Telcek - Plátky z mladého býčka Krabica 15ks

€73,30 / ks
Skladom (3 ks)

Sušené, dozreté mäso Telcek prvotriednej kvality z eko farmy Orlí Vrch Rejvíz. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách. Teraz aj ako výhodný set v krabici 15 kusov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko mäso na prípravu pochádza z ekologických chovov, prevažne zo známeho kúpeľného regiónu Jesenícka, kde sa dbá na vynikajúci stav prírody a kde je najčistejší vzduch v Európe s obsahom iontov baltickej morskej soli. Zvieratá z týchto chovov voľne žijú a pasú sa von.

Spôsob úpravy sa nazýva Biltong a pochádza z južnej Afriky. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách. V žiadnej fáze výroby nie sú použité chemické konzervanty ani tepelná úprava a potravina tým spĺňa RAW klasifikáciu. Na rozdiel od väčšiny ostatných produktov tohto typu, v tomto prípade nie je proces spracovania na začiatku urýchlený vyššou teplotou, čo spolu s výberom mladých zvierat, starostlivým výberom častí mäsa a špecifickou prípravou, umožňuje zachovať šťavnatosť a mäkšiu konzistenciu. Na výrobu je použitý cca trojnásobok váhy mäsa konečného produktu.

telcek-maso

Obsah balenia

15x Telcek Plátky z mladého býčka 50g

Zloženie

hovädzie mäso, morská soľ, zmes korenia

Nutričné hodnoty

Energetická hodnota v 100 g - 1525kj/365kcal
Bielkoviny 63 g
sacharidy menej než 1 g
cukry 0 g
uky 4 g /nasýtené 2 g/
soľ 2 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené mäso
Typ sušeného mäsa: Biltong
Druh mäsa: Hovädzie
Príchuť: Natural
Balenie: 50 g
Krajina pôvodu: Česká Republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: