Telcek - Morčacie Chilli 50g

€5,25 / ks
Skladom (>10 ks)

Táto morka je naozaj dobrá. Mäso nakrájané na tenké plátky, ktoré pália a pritom neuškodia, majú nielen vyladenú štruktúru, ale taktiež perfektnú chuť, na ktorú dlho nezabudneš.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko mäso na prípravu pochádza z ekologických chovov, prevažne zo známeho kúpeľného regiónu Jesenícka, kde sa dbá na vynikajúci stav prírody a kde je najčistejší vzduch v Európe s obsahom iontov baltickej morskej soli. Zvieratá z týchto chovov voľne žijú a pasú sa von.

Spôsob úpravy sa nazýva Biltong a pochádza z južnej Afriky. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách. V žiadnej fáze výroby nie sú použité chemické konzervanty ani tepelná úprava a potravina tým spĺňa RAW klasifikáciu.

Na rozdiel od väčšiny ostatných produktov tohto typu, v tomto prípade nie je proces spracovania na začiatku urýchlený vyššou teplotou, čo spolu s výberom mladých zvierat, starostlivým výberom častí mäsa a špecifickou prípravou, umožňuje zachovať šťavnatosť a mäkšiu konzistenciu. Na výrobu je použitý cca trojnásobok váhy mäsa konečného produktu.

Zloženie

Morčacie mäso, morská soľ, zmes korenia.

Nutričné hodnoty

Počítáno na 100 g výrobku
Energetické hodnoty (kJ/kcal) 1486/355
Tuk 3 g
Nasýtené mastné kyseliny 1,4 g
Sacharidy 0 g
Cukor 0 g
Bielkoviny 74 g
Soľ 4,9 g

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené mäso
Typ sušeného mäsa: jiné
Druh mäsa: Morčacie
Príchuť: Chilli
Balenie: 50 g
Krajina pôvodu: Česká Republika
Pálivost: Stredně pálivé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: