Super mix krabica 15ks

9 hodnotení
€53,88 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
25.9.2020

Svätý grál našej ponuky. Sen každého mäsožravca, vlhký sen držiteľov keto diety a nočná mora vegetariánov. Celkom 15 balení nášho sušeného mäsa. Od každého druhu niečo. Nech už si váhavý alebo nenásytný, v tejto krabici nájdeš všetko, čo momentálne ponúkame.

Pokiaľ ti je jedna krabica málo, pozri sa na väčšie balenie alebo vyskúšaj naše predplatné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je ti jeden balíček málo? Nestačia ti ani dva? Tak si kúp celú krabicu plnú nášho sušeného mäsa. V každej nájdeš 15 balení. Získaš tak lepšiu cenu a zásobu mäsa na dlhšiu dobu. Pokiaľ by ti bolo aj toto málo, tak siahni po našom Predplatnom, tam je nulové poštovné, cena ešte lepšia a tvoje sušené mäso ti každý mesiac pošleme automaticky.

Zloženie

Hovädzie mäso, jeleniemäso, morčacie mäso, jablčný ocot, soľ, naša vlastná unikátna zmes korenia.

Obsah balenia

3 x 40g Maso Here - Hovädzie Originál
2 x 40g Maso Here - Morčacie Originál
2 x 30g Maso Here - Jelení Originál
2 x 30g Maso Here - Jelení Chilli
2 x 40g Maso Here - Morčacie Chilli
2 x 40g Maso Here - Hovädzie Chilli
2 x 40g Maso Here - Hovädzie Hořčica

Výrobok neobsahuje žiadne alergény alebo látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Skladuj na suchom a chladnom mieste v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C a nevystavuj mäso priamemu slnečnému žiareniu.

Nutričné hodnoty na 100 g

Jedno 40 gramové balenie nášho sušeného mäsa je vyrobené zo 160 gramov surového mäso a dokáže zastúpiť dennú dávku bielkovín potrebnú pre normálneho človeka so sedavým zamestnaním.

Prečo práve naše mäso?

Či už si športovec a potrebuješ rýchlo doplniť energiu, vodič, ktorý nechce zaspať za volantom alebo len pôžitkár, ktorý si chce vychutnať zdravú pochúťku k vínu či pivu. Príležitostí, kedy si dať sušené mäso je mnoho. Rozhodne ale platí, že je to zdravá maškrta plná proteínov, ktorá dodá telu potrebnú výživu. Jednoducho poriadna mäsitá záležitosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Krabice 15 ks
Druh mäsa: Hovädzie, Morčacie, Jelenie
Príchuť: Chilli, Originál, Horčica
Balenie: 40 g, 30 g
Krajina pôvodu: Česká Republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here