Krabica plná sušeného mäsa - malá

€21,62 / ks
Pripravujeme
Položka bola vypredaná…

Balíček plný sušeného mäsa, ktorý poteší nielen mäsožravcov. Vybrali sme preverených výrobcov, od ktorých tam vždy nájdeš jednu príchuť. Ty sa tak môžeš tešiť na 5 kusov toho najlepšieho jerky a biltongu, ktoré máme v ponuke. To všetko v štýlovej krabičke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dali sme dokopy niekoľko výrobcov sušeného mäsa, s ktorými už dlhšiu dobu spolupracujeme a vieme, že ponúkajú kvalitný produkt. Ty sa tak môžeš spoľahnúť na to, že dostaneš to najlepšie jerky a biltong. My ti už len vyberieme príchuť a naservírujeme ti tak degustačné menu, ktoré osloví všetky tvoje chuťové poháriky.

krabice_mala_text-min

Maso Here

Maso Here je česká firma, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj sušeného mäsa. Založili ju dvaja bratia Jakub a Ondřej. Vyrábajú biltong - variant sušeného mäsa typický pre Juhoafrickú republiku. Zakladajú si na poctivej príprave a používaní prírodných produktov. V ich mäse teda nenájdete žiadne éčka alebo lepok. Kvalitné české hovädzie, vlastná zmes korenia, ručné krájanie a láska k remeslu - to je recept na úspech od Maso Here.

Maso Here ponúka 6 príchutí hovädzieho biltongu. Ako prvý si predstavíme Originál - hovädzie sušené mäso so základnou zmesou korenia typickou pre Juhoafrickú republiku. Ďalší na rade je Cesnak - jeden z bestsellerov kombinujúci ingrediencie, ktoré spolu jednoducho fungujú: hovädzie mäso a cesnak. Pálivý hrdina Maso Here je biltong s papričkou Carolina Reaper, ktorá ti zaručene zatopí pod kotlom. Ďalšia skvelá príchuť je Piri-Piri - zmes korenia, ktorá dáva dohromady jemne pikantnú chuť s nádychom byliniek. Biltong s príchuťou Horčice je už rokmi odskúšaná kombinácia, ktorá má jemne pikantnú chuť. Na záver tu je Jelení biltong, ktorý ťa prekvapí svojou jedinečnou chuťou a skvelými nutričnými hodnotami.

Usušil & Syn

habanero_produktova-min

Linnamäe - Wild Jerky

Linnamäe Lihatööstus bola založená v Läänemaa v roku 1987 v Estónsku. Firma sa zameriava prevažne na spracovanie mäsa loveného výhradne v estónskych lesoch. To sa vyváža hlavne do Škandinávie, ale taktiež napríklad aj do Hong Kongu.

Hlavnou dominantou ponuky Wild Jerky je divina. Najväčším lákadlom sú Losie jerky. V Estónsku si ale trúfli aj na jeleňa, kanca a hovädzie. Chuť ich jerky v tebe prebudí volanie divočiny.

Telcek

Sušené mäso od Telcka je unikát, ktorý nejde zaradiť medzi jerky či biltong. To ale nemení nič na tom, že ich plátky z prasiatok a mladých býčkov sú jednoducho skvelé. Všetko ich mäso pochádza z lokálneho chovu v Rejvíze, ktorý sa nachádza v Hrubom Jeseníku.

Telcek má v ponuke 3 druhy mäsa. Ich poznávacou značkou sú Plátky z mladých býčkov. Mäso nakrájané na tenké plátky sa ti rozplynie na jazyku. Nájdeš u nich aj Plátky z mladých prasiatok nebo morku. Tieto druhy mäsa ponúkajú aj v pálivom variante s papričkou Carolina Reaper, ktorá je už dlhú dobu na vrchole najpálivejších papričiek na svete.

Irish Biltong

Rodinný biznis a poctivé mäso bez chémie. To je Irish Biltong. Prémiový biltong, ktorý vyrábajú manželia Noreen a John Doylovi, získal už niekoľko ocenení. Mäsu sa venujú už cez 25 rokov a je to vidieť. Ich biltong je jednoducho skvelý.

V ich ponuke nájdeš tri druhy sušeného mäsa. Biltong original je pocta tradičnej juhoafrickej receptúre, ktorou sa táto firma inšpiruje. Biltong s príchuťou chilli je pikantný variant, ktorý páli, ale nehryzie. A nakoniec droëwors, sušené mäsové tyčinky, ktoré majú svoje korene taktiež v Juhoafrickej republike.
Balenie obsahuje

1x balíček od Maso Here
1x balíček od Usušil & Syn
1x balíček od Telcka
1x balíček od WildJerky
1x balíček od Irish Biltong

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: