Sada na Biltong s kampotským korením

€12,99 / ks
Skladom (>10 ks)

Chceš si doma usušiť biltong s najlepším korením na svete? Tak táto sada je práve pre teba. Nájdeš v nej všetko, čo na výrobu tohto prémiového sušeného mäsa potrebuješ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Usušiť si svoj biltong s korením nie je žiadna veda. Budeš k tomu potrebovať iba tri základné suroviny a samozrejme dobrý kus mäsa. A keďže podporujeme domáce sušenie, recept nájdeš tu alebo sa mrkni na náš blog.

Balenie

  • Kampotské korenie červené 20g
  • Jablčný ocot 500ml
  • Základné korenie 125g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here