Renjer - Starter Pack 3ks

Neohodnotené
€16,03 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
23.9.2020

Ochutnaj výživnú a pre nás trochu netradičnú chuť losieho alebo sobieho sušeného mäsa od Renjer Jerky zo švédskeho Skåne. Teraz ti servírujeme celú ich sériu vo výhodnom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené mäso od Renjer Jerky je moderná interpretácia tradičného severského postupu sušenia mäsa, ktorý má storočnú tradíciu. Sušené mäso bolo jedným z tajomstiev, ktoré pomáhali Vikingom a severským domorodým kmeňom prežiť chladné a drsné zimy. Naviac je sobie, losie a jelenie mäso preslávené vďaka svojej jedinečnej a exotickej chuti a vysokému obsahu proteínov.

Obsah balenia

Renjer Jerky Jelenie 30g
Renjer Jerky Sobie 25g
Renjer Jerky Losie 30g

renjer

Dodatočné parametre

Kategória: Starter Packy
Druh mäsa: Jelenie, Sobie, Losie
Príchuť: Originál
Balenie: 25 g, 30 g
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh Renjer Jerky začal pred niekoľkými rokmi v meste Arjeplog v severnom Švédsku. Práve tam mal otec jedného zo spoluzakladateľov firmy malú pekáreň. Timov otec žil v Nemecku a do Švédska lietal iba raz za mesiac, aby skontroloval obchod. Raz vzal Tima so sebou a okrem bežnej kontroly strávili niekoľko dní v divočine. Tam si okrem jazdy na snežnom skútri alebo chytania rýb vyskúšal tiež vonkajšie táborenie v stane. V priebehu tohto výletu Tim po prvýkrát ochutnal sušené sobie mäso a jeho chuť sa mu dosť silno vryla do pamäti.

renjer jerky founder

O niekoľko rokov neskôr odišiel Tim študovať obchod na univerzitu do Lundu. Pôvodne sa chcel zaoberať vývojom informačných systémov ako mnohí jeho spolužiaci. Niekoľkokrát si však tiež spomenul na zážitky z ciest so svojim otcom a na skvelú chuť sušeného sobieho mäsa. Nemohol sa zbaviť myšlienky, že by sa jeho výrobe začal venovať naplno a po krátkej dobe pre tento nápad získal aj ďalších dvoch spolužiakov - Antona a Alexa. Tým sa síce tento druh podnikania zdal najprv tak trochu zvláštny, ale po usušení niekoľko skúšobných várok uznali, že sobie sušené mäso je jedinečný výrobok, ktorý si určite ľahko nájde svoje miesto na trhu.

A tak začal príbeh Renjer Jerky…