Príchuť Horčica

€3,99 / ks €8,10 / ks od €3,99 / ks
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Neboj sa experimentovať a daj sušenému mäsu chuť ktorá mu rozhodne nie je cudzí. Pridaj trochu nášho horčičného prášku pred sušením a je to!

Detailné informácie

Podrobný popis

Mäso z horčicou? No prečo nie! V našej ponuke je to klasika a ver nám, že to je zaujímavá vec. Takže postup už poznáš. Nakrájať mäso, pridať základné korenie, 12 hodín v octe a potom pridať príchuť horčice.

ZLOŽENIE

Horčice (jedná sa o alergén)

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce sušenie
Príchuť: Horčica
Balenie: 35 g
Krajina pôvodu: Ukrajina
Druh Korenia: Príchuť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here