Mäso & Pivo - Darčekový set

€23,57 / ks
Pripravujeme
Položka bola vypredaná…

Ochutnaj výberové americké pivo spolu so sušeným mäsom. Každé pivo sa hodí k inému druhu mäsa. My sme ti to všetko pripravili, takže si stačí pripraviť chuťové poháriky a začať degustovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Americké pivo je v Čechách ešte stále niečo nové a neznáme. Každý Čech pozná, ako chutí ležiak, ktorý je práve pre našu oblasť typický. Málokto ale vie, že existuje mnoho ďalších druhov ako napríklad IPA, APA či Sour. My sme sa preto rozhodli spolupracovať s firmou Americanbeer.cz, ktorá práve americké pivá predáva. Mäso a pivo k sebe jednoducho patria. My sme ti preto pripravili túto sadu, kde ochutnáš kombináciu amerického piva so sušeným mäsom.

Balenie obsahuje

Everyday Mountain Lager

Obsah alkoholu: 5,5 %
Horkosť (IBU): 35
Objem: 355 ml

Tradičný americký ležiak, ktorý ťa prekvapí svojou chuťou. Chmeľová aróma spolu s chlebovým sladom dáva tomuto ležiaku správny šmrnc. Ideálny parťák na túry a výpravy do prírody.

Za týmto ležiakom stojí firma Sanitas Brewing z Colorada. Zakladatelia začali variť pivo len tak pre radosť. Postupom času však vyladili všetky procesy a začali s oficiálnou výrobou a predajom. V Sanitas Brewing veria, že pivo spája ľudí. v ponuke majú mimo ležiaky taktiež IPU, Sour či Ale.

Oskar Blues Can o Bliss Citrus IPA

Obsah alkoholu: 7,2%
Horkosť (IBU): 68 (toto je už naozaj horké)
Objem: 355 ml

Silná IPA s použitím netradičného mixu chmeľov (Motueka, Amarillo, Mandarina Bavaria, Citra, Azacca a Experimental Hop 06277) prináša do svojho portfólia okrem tradičných chutí grapefruitu a pomaranča aj raritné tóny maurícijské papedy, bergamotového pomaranča, mandarínky a yuzu.

MASO HERE - HOVÄDZÍ BILTONG ORIGINÁL

Naša vlajková loď. Pán mäso. Mr. Originál. Neohrozený bojovník za práva a popularitu všetkých sušených mias. Okrem parádneho hovädzieho, korenia a štipky soli v ňom nenájdeš nič iné. Jednoducho 100% prírodný, ručne krájaný hrdina, ktorého šľachtíme už od roku 2011. 

Maso Here - Dead Chief Jerky

Po vzore starých indiánov ti prinášame hovädzie jerky, ktorého chuť sme vyladili do posledného detailu. Tenké plátky hovädzieho mäsa, tradičná príprava, unikátna zmes nášho korenia a sójová omáčka. Nič viac, nič menej. V jednoduchosti je krása a pri našom jerky to platí dvojnásobne.

Rustic Jerky - Habanero & Lime

Pikantná spolupráca dokonale zrelých habanero papričiek, jemného zázvoru a sladkých šťavnatých citrusových plodov limetky dáva tomuto mäsu neuveriteľnú chuť.

TELCEK - PLÁTKY Z MLADÝCH PRASIATOK 50G

Sušené, dozreté mäso Telcek prvotriednej kvality z eko farmy Orlí Vrch Rejvíz. Mäso sa ošetrí a naloží do jedinečnej zmesi korenia a morskej soli, následne 3-6 mesiacov dozrieva v kontrolovateľných podmienkach v temných komorách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: