Maso Here - Zebra Biltong 40g

€6,29 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Zatiaľ asi limitka roka! Zebru sme tu ešte nemali. A ruku na srdce, kto už niekedy ochutnal takéto mäso? Nebude vás veľa a preto je práve teraz ten správny čas. Usušili sme to ako tradičný biltong našou zmesou korenia, aby vynikla chuť zebrieho mäsa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zebra. Čo o nej vlastne vieme? Asi by sme povedali - kôň s pruhmi. Ale je to naozaj tak? Na čo sa toto mäso vlastne podobá? Asi budeš prekvapený, ale koňa by si očakávať nemal. Musíš ochutnať!

Zloženie

Zebrie mäso, jablčný ocot, soľ, naša vlastná unikátna zmes korenia.

Výrobok neobsahuje žiadne alergény alebo látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Skladuj na suchom a chladnom mieste v dobre uzatvorenom obale, pri teplote do 25°C a nevystavuj mäso priamemu slnečnému žiareniu.

Frame 23-min

Nutričné hodnoty

Jedno 40 gramové balenie tohoto sušeného mäsa je vyrobené zo 140 gramov surového mäsa.

Počítáno na 100 g výrobku
Energetické hodnoty (kJ/kcal) 1693/349 g
Tuk 7 g
Nasýtené mastné kyseliny 2,0 g
Sacharidy < 1 g
Cukor 0 g
Bielkoviny 53 g
Soľ 2,5 g

Dodatočné parametre

Kategória: Limitované edície
Druh mäsa: Zebrie
Príchuť: Originál
Balenie: 40 g
Krajina pôvodu: Česká Republika
Položka bola vypredaná…

Zebra biltong je tady!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here