Maso Here - Worcesterová omáčka 500 ml

€5,99 / ks
Skladom (>10 ks)

Aromatická omáčka perfektná na dochutenie jedál a sušeného mäsa. Jemne pikantný nádych so silnou arómou dodá mäsu špecifickú chuť, ktorá ho povznesie na ďalšiu úroveň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlho sme vyberali, akú worcestrovku do ponuky zaradiť. Po dlhom ochutnávaní sme konečne našli toho pravého adepta: výborná chuť, kvalitné spracovanie a minimum éčok (je tam iba farbivo). Worcester má množstvo využití. Asi každý ho doma používa ako ochucovadlo do polievok, guľáša, k mäsu alebo do tataráka.

Používa sa ale aj pri sušení jerky. Keď pridáš kvapku v príprave, marináda hneď dostane ďalšiu škálu chutí. Buď môžeš worcester použiť ako chuťový komponent, ktorý bude jerky iba dochucovať, alebo ako hlavnú prísadu a pridať ho trochu viac. Vyskúšaj toto tekuté čierne šťastie a usuš si doma svoje autentické jerky.

Bez názvu – 1-min

Zloženie

Voda, ocot, cukor, jedlá soľ, víno, slivkový lekvár (slivky, jablká, kyselina citrónová), zmes korenia, farbivo E 150d, paradajkový prášok, aróma, chilli extrakt, cesnakový extrakt. Môže obsahovať stopy lepku, vajec, mlieka, zeleru.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 24.9.2022
Dobre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here