Maso Here - Sójová omáčka 500ml

€6,10 / ks
Skladom (>10 ks)

Prinášame ti parádnu sójovku na výrobu tvojich vlastných jerky. Vďaka pomalej a čisto prírodnej fermentácii je zaistená najvyššia akosť s ohľadom na tú najlepšiu chuť.

  • bez konzervantov

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokiaľ investuješ veľa do kvalitného mäsa a ďalších ingrediencií, ktoré používaš na domáce sušenie, tak nemožno opomenúť kvalitnú sójovku.

Fermentácia prebieha pomaly a trvá niekoľko mesiacov. Vďaka čisto prírodnej fermentácii obsahuje omáčka okolo 150 až 250 senzoricky aktívnych chuťových zložiek a neobsahuje žiadne konzervačné látky. Má jemnú vyváženú chuť a vyznačuje sa svetlohnedou farbou a zemitou vôňou.

Aby výhod nebolo málo, tak naša sójovka je oproti bežným variantom naviac bez lepku.

Zloženie

pitná voda, sójové bôby, pšenica, jedlá soľ, kvasný ocot

Alergény

sója

Nutričné hodnoty

Počítáné na 100 g výrobku
Energetické hodnoty (kJ/kcal) 325/77
Tuky 0 g
Nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3,2 g
Cukor 1,6 g
Bielkoviny 10 g
Soľ 16,9 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here