Maso Here Chilli

Neohodnotené
€13,67 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

V jednej krabičke nájdeš výber z našej chilli ponuky. Jeden pálivý kúsok z každého druhu mäsa. Naviac aj v balení, ktoré neurazí ani ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je nám úplne jedno, či chceš iba ochutnať alebo niekoho obdarovať. Jednoducho sme vzali z každého nášho druhu jedného pálivca a zabalili to všetko do fajnovej krabičky. Teraz je už iba na tebe, ktoré sa stane tvojim najobľúbenejším.

Obsah balenia

  • 1 x 40g Maso Here - Morčacie Chilli
  • 1 x 30g Maso Here - Jelenie Chilli
  • 1 x 40g Maso Here - Hovädzie Chilli

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Typ sušeného mäsa: Biltong, jiné
Druh mäsa: Hovädzie, Morčacie, Jelenie
Príchuť: Chilli
Krajina pôvodu: Česká Republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here