Maso Here - Biltong & Kešu Bylinky 100g

€5,69 / ks
Skladom (>10 ks)

Špeciálny mix, ktorý sa perfektne hodí k pivu či vínu.. Hovädzí biltong spoločne s orechmi kešu v sebe skrývajú pestré chute rozmarínu, koriandra, tymianu či oregana. Nielen, že ti tento skvelý snack zaženie hlad, ale spríjemní ti aj dlhé zimné večery.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hovädzie mäso a orechy kešu. Jednoduchá kombinácia, ktorá v sebe skrýva viac, než sa môže na prvý pohľad zdať. To, že to je skvelá desiata na cesty alebo len tak k pivu či vínu, je jasná vec. Táto kombinácia nemá na českom trhu obdobu. Na výrobu tohto balíčku sme použili náš poctivý biltong spolu s praženými orechmi kešu, ktoré majú skvelú chuť 6 rôznych byliniek. Skús niečo nové a uži si nevšednú chuť tohto skvelého snacku.

Zloženie

Kešu (68%), slnečnicový olej, rozmarín, tymian, oregano, saturejka, majoránka, bazalka, morská soľ, hovädzie mäso (29%), jablčný ocot, soľ, naša unikátna zmes korenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Naše sušené mäso
Typ sušeného mäsa: Biltong
Druh mäsa: Hovädzie
Príchuť: Bylinky
Balenie: 100 g
Krajina pôvodu: Česká Republika
Pálivosť: Nepáli

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here