Maso Here - Beef Jerky Original

€5,30 / ks
Skladom (>10 ks)

Po vzore starých indiánov ti prinášame hovädzie jerky, ktorého chuť sme vyladili do posledného detailu. Tenké plátky hovädzieho mäsa, tradičná príprava, unikátna zmes nášho korenia a sójová omáčka. Nič viac, nič menej. V jednoduchosti je krása a pri našom jerky to platí dvojnásobne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to tu. Jerky od Maso Here odteraz v stálej ponuke. Sme síce experti na biltong, ale za tie roky sušenia sme vyladili postup aj na prípravu hovädzieho jerky. Stále sa držíme našich zásad. Nenájdeš v ňom žiadne éčka, zvlhčovadlá ani cukor. Jedine základné ingrediencie, ktorých kombinácia vytvára autentický chuťový zážitok, na ktorý len tak nezabudneš.

Ochutnaj naše jerky a vzdaj hold mrtvému náčelníkovi, ktorý položil základy výroby jerky v Česku, ale nemal už chuť a odvahu posunúť tento business na ďalší level. Preto sme to vzali za neho!

jerky-original-min

Zloženie

Hovädzie mäso, sójová omáčka, naša vlastná unikátna zmes korenia, čierne korenie, soľ.

Výrobok neobsahuje žiadne látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Skladuj na suchom a chladnom mieste v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C a nevystavuj mäso priamemu slnečnému žiareniu.

Nutričné hodnoty

Jedno 40 gramové balenie tohoto sušeného mäsa je vyrobené zo 120 gramov surového mäsa.

Počítáno na 100 g výrobku
Energetické hodnoty (kJ/kcal) 1317/315
Tuky 5 g
Nasýtené mastné kyseliny 2,0 g
Sacharidy < 1 g
Cukor 0,2 g
Bielkoviny 63 g
Soľ 3,5 g

 

Prečo práve naše mäso?

Či už si športovec a potrebuješ rýchlo doplniť energiu, vodič, ktorý nechce zaspať za volantom alebo len pôžitkár, ktorý si chce vychutnať zdravú pochúťku k vínu či pivu. Príležitostí, kedy si dať sušené mäso je mnoho. Rozhodne ale platí, že je to zdravá maškrta plná proteínov, ktorá dodá telu potrebnú výživu. Jednoducho poriadna mäsitá záležitosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené mäso
Typ sušeného mäsa: Jerky
Druh mäsa: Hovädzie
Príchuť: Originál
Balenie: 40 g
Krajina pôvodu: Česká Republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here