Jerky balíček

Neohodnotené
€27,38 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Prierez našou jerky ponukou, navyše zabalené o niečo fajnovejšie, nech to má nejakú štábnu kultúru. Kľudne to môžeme považovať za taký jerky tasting pack!

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené mäso je ako víno alebo pivo. Existuje mnoho druhov a chutí a každý si v ňom môže nájsť tú svoju obľúbenú. A od toho sme tu my.Do jedného wrapu sme nahádzali všetky naše jerky varianty. Teraz je už len na tebe, aká značka bude tvoja najobľúbenejšia.

Obsah balenia

1x Wild Jerky - Hovädzie 50g
1x Beef Jerky Slovenija - Original 50g
1x Renjer Jerky 30g - Losí
1x Grizzly - Beef Jerky Original 50g
1x Rustic Jerky - Med & BBQ 50g

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Typ sušeného mäsa: Jerky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here