Hovädzie balíček

Neohodnotené
€25,43 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sušené mäso z kravy je jednoducho klasika, ktorá neomrzí. My ti teraz servírujeme pestrú ponuku chutí, ktorá má jedno spoločné. Všetky balenia sú plné prvotriedneho hovädzieho. V našej ponuke sa to hovädzím len tak hmýri a tak je načase to všetko ochutnať a porovnať. Teraz máš možnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

V našej ponuke sa to hovädzím len tak hmýri a tak je načase to všetko ochutnať a porovnať. Teraz máš možnosť. To všetko v čiernom štýlovom wrape, ktorý rozhodne nikoho ako darček neurazí.

Obsah balenia

1 x 40g Maso Here - Hovädzie Originál
1 x 40g Gloucester Biltong - Traditional
1 x 50g Rustic Jerky - Med & BBQ
1 x 50g Grizzly Foods - Beef Jerky - Original

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Druh mäsa: Hovädzie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here