Gloucester Biltong Balíček

Neohodnotené
€21,54 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Africká receptúra, pomaly sušené britské hovädzie, žiadna chémia. Jednoducho poctivá práca. Teraz sme namiešali všetky príchute do jedného darčekového balenia, aby si mohol obdarovať svojich blízkych všetkým naraz.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príbeh The Gloucester Biltong Company je až neuveriteľne podobný tomu nášmu. Kamoši Paul a Craig pred 10 rokmi začali pre kamarátov sušiť mäso. Neskôr založili firmu, z Afriky si doviezli sušičky na mäso a pustili sa do toho naplno.

O tom, že to robia fakt dobre svedčí aj fakt, že ich mäso získalo v roku 2016 ocenenie Great Taste Awards.

Obsah balenia

  • 1x Gloucester Biltong - Traditional
  • 1xGloucester Biltong - Chilli
  • 1xGloucester Biltong - Piri Piri
  • 1x Gloucester Biltong - Cesnak

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Typ sušeného mäsa: Biltong
Druh mäsa: Hovädzie
Príchuť: Chilli, Originál, Cesnak, Piri Piri
Krajina pôvodu: Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Všetko to začalo ako úplne bežný koníček. Paul bol taxikár a v posledných 10 rokoch v Gloucesteru vyrábal biltong pre svojich kamarátov, rodinu a kolegov z práce. Po nejakom čase sa dostal ale do úplne rovnakej situácie ako my. Prestal stíhať, pretože dopyt po jeho mäse bol stále väčší. V ten moment stretol Craiga a spoločne sa do toho pustili naplno.

V januári 2015 doviezli do Anglicka prvé dve profi sušičky mäsa z Južnej Afriky a neďaleko Gloucesteru vybudovali plno vybavenú sušiareň mäsa, sklad a zázemie pre ich novovznikajúcu firmu. O mesiac neskôr sa dohodli na spolupráci s mäsiarstvom Ben Creese Country Butchers z neďalekého Stauntonu a nič už tak nebránilo tomu, aby sa ich business mohol naplno rozbehnúť.

Biltong_Company.  Craig Edwards, left, and Paul Elliott

Produkcia sa tak rozbehla v marci 2015 a už za tri mesiace obdržali prvé ocenenie - Health Mark by Gloucester City Council. Vďaka nemu získali povolenie na predaj ich biltongu po celom Spojenom kráľovstve a Európe. O tom, že to robia fakt dobre svedčí aj fakt, že ich mäso získalo hneď v ďalšom roku ocenenie Great Taste Awards, ktoré už niekoľkokrát obhájili.

Firma v Gloucesteru sa medzi miestnymi pomerne rýchlo udomácnila a sami zákazníci začali Paulovi a Craigovi zasielať rôzne návrhy na recepty a príchute, ktoré by mohli pri sušení vyskúšať. V súčasnej dobe je ich biltong hodnotený ako jeden z najlepších v celej Británii a my máme tú česť vám ho ponúknuť na ochutnanie v našej ponuke.