Darčekový balíček Maso Here - veľký

€43,28 / ks
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Pre všetkých milovníkov nášho biltongu tu máme darčekový balíček, ktorý ocení každý správny mäsožravec. V tomto balení nájdeš 10 kusov nášho mäsa zabaleného v štýlovej krabičke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Daruj svojmu blízkemu tento balíček, ktorý ho zahreje nielen pri srdci, ale taktiež na jazyku. Perfektný pre každého, kto má rád sušené mäso. Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok.

V tomto balíčku na teba čaká veľká päťka biltongu od Maso Here. Láska k remeslu, kvalitné mäso, ručná práca. To všetko nájdeš v každom balíčku. Mäso v sebe nemá žiadne éčka ani lepok. Iba kvalitné suroviny a juhoafrická receptúra.

Hovädzí Biltong Originál

Naša vlajková loď. Pán Mäso. Mr. Originál. Neohrozený bojovník za práva a popularitu všetkých sušených mias. Okrem parádneho hovädzieho, korenia a štipky soli v ňom nenájdeš nič iné. Jednoducho 100% prírodný, ručne krájaný hrdina, ktorého šľachtíme už od roku 2011.

Carolina Reaper Biltong

Niekto to rád ostré, niekto ešte ostrejšie. Carolina reaper - legendárna paprička, ktorá zatopila pod kotlom už kdekomu. Túto extrémnu nálož pálivosti môžeš ochutnať v kombinácii s našim sušeným hovädzím mäsom. Receptúra zostáva rovnaká. Pri príprave nám len trochu ušla ruka s chilli.

Daj pozor, TOTO NAOZAJ PÁLI!!

Hovädzí Biltong Horčica

Hovädzie mäso a horčica. Už rokmi odskúšaná kombinácia, ktorá jednoducho funguje. Sušené mäso s jemne pikantnou príchuťou korenia z horčičných semienok čaká práve na teba, pretože takto šťavnatý biltong si ešte neochutnal.

Hovädzí Biltong Cesnak

Cesnak. Mýtická bylina, ktoré je univerzálnym liekom na neduhy a taktiež aj perfektne chutí. V kombinácii so sušeným hovädzím mäsom prináša novú paletu chutí, ktorá spája tradičnú českú kuchyňu s juhoafrickým štýlom sušenia mäsa.

Hovädzí Biltong Piri-Piri

Máš rád pálivé mäso, ale naša Carolina Reaper je príliš ostrá? Tak pre teba tu máme biltong s príchuťou Piri-Piri. Jemne pikantné korenie podtrhujúce skvelú chuť hovädzieho mäsa sa po ochutnaní zmení na explóziu chutí, na ktorú ešte dlho nezabudneš.

Jelení Biltong Originál

Tentokrát sme v našej originálnej zmesi afrického korenia vykúpali jeleňa. Žiadne bravčové, morčacie či kuracie mäso, ktorého sú plné obchody. Keď divinu, tak jeleňa. Toto prémiové mäso má jedinečnú chuť vylepšenú našim základným korením.

Balenie obsahuje

  • 2x Maso Here - Hovädzí Biltong Originál 40g
  • 2x Maso Here - Carolina Reaper Biltong 40g
  • 2x Maso Here - Hovädzí Biltong Horčica 40g
  • 2x Maso Here - Hovädzí Biltong Cesnak 40g
  • 1x Maso Here - Jelení Biltong Originál 40g
  • 1x Maso here - Hovädzí Biltong Piri-Piri 40g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here