Chilli balíček

Neohodnotené
€21,51 / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

Darčekové balenie pre všetkých chilli fanúšikov. Do jedného wrapu sme nahádzali všetky naše chilli varianty, ktoré ťa poriadne zahrejú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento chilli balíček si získa ako znalcov a milovníkov pikantného, tak aj úplných začiatočníkov. Jednoducho 4 balení prvotriedneho sušeného mäsa z našej ponuky. Od českej morky, cez anglické hovädzie až po peklo od Rustic Jerky. To všetko v čiernom štýlovom wrape, ktorý rozhodne nikoho ako darček neurazí.

Obsah balenia

1 x 40g Maso Here - Hovädzie Chilli
1 x 50g Grizzly Foods - Beef Jerky Chilli
1 x 40g Gloucester Biltong - Naga Chilli 
1 x 50g Rustic Jerky - Smokin' Ghost

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Príchuť: Chilli

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here