Cesnaková Príchuť 250g

€7,69 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.10.2021

Daj sušenému mäsu chuť ktorá mu rozhodne nie je cudzí. Pridaj trochu nášho cesnakového prášku pred sušením a je to! Pred samotným sušením stačí ešte mäso trochu poprášiť a je to. Teraz aj v praktickom vrecúšku, z ktorého si môžeš doplniť svoju koreničku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša cesnakové korenie je nadstavba pre tých, ktorí chcú mäsu dodať ešte nejakú tú chuť navyše. Krájanie, základné korenie, marinovanie v octe. To všetko zostáva rovnaké. Len pred samotným sušením pridáš chilli zmes a mäso získa ten správny šmrnc. 

ZLOŽENIE

Cesnak

Dodatočné parametre

Kategória: Korenie, octy a marinády
Príchuť: Chilli
Balenie: 250 g
Krajina pôvodu: Indie
Druh Korenia: Príchuť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here