Biltong en Provence Balíček

Neohodnotené
€24,28 / ks
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Darčekové balenie francúzskeho prémiového sušeného mäsa, ktoré by mal ochutnať každý fanúšik sušeného mäsa a hlavne biltongu. Luxusné býčie plemeno, francúzsky orchester chutí a africký postup výroby. Najlepšia varianta pre milovníkov dobrého vína, ktorí hľadajú delikatesu ako doplnok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mäso býkov z Camargue je naozaj unikátne. Už na prvý pohľad ťa upúta jeho sýto červená farba. Ich mäso má minimálne množstvo tuku a špecifické je aj svojou chuťou, z ktorej sú cítiť byliny a trsť. Na výrobu jedného balenia padne 150 gramov tejto surovej mäsovej nádhery.

Obsah balenia

  • 1x Biltong en Provence - Originál
  • 1x Biltong en Provence - Zázvor
  • 1x Biltong en Provence - Le Garrigue
  • 1x Biltong en Provence - Chilli

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Typ sušeného mäsa: Biltong
Druh mäsa: Hovädzie
Príchuť: Chilli, Originál, Zázvor, Provensálske korenie
Krajina pôvodu: Francúzsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Biltong en Provence, to je dobrodružstvo Elodie a Clémenta z francúzskeho Aix, ktorí sa po návrate z Kapského mesta v Južnej Afrike rozhodli, že biltong, ktorý tam ochutnali je tak dobrý, že ho budú vyrábať aj doma. Proste klasika, ktorú poznáme v Maso Here z vlastnej skúsenosti.

Najprv sa s nápadom sušiť mäso zverili kamarátom, ktorí boli spočiatku trochu nedôverčiví. Ale to možno iba preto, že biltong vôbec nepoznali. Teraz je už všetko inak. Biltong milujú a sú z nich pravidelní zákazníci.

elodie-clement-biltong

Ich biltong sa snaží byť čo najviac autentický a skĺbiť tak chuť prémiového francúzskeho býčieho mäsa a originálneho afrického korenia. Na povrchu je mäso pekne preschnuté a v jadre si zachováva stále určitú šťavnatosť. Elodie a Clément sa ale neboja ani experimentov a tak medzi ich mäsom nájdete aj druhy s cesnakom alebo zázvorom.

A aby bolo jasno, čo sa samotného mäsa týka, tak tu sa jedná o poriadnu prémiovku. Do sušičky tentokrát zamierili býky z Camargue. Ich mäso má minimálne množstvo tuku a špecifické je aj svojou chuťou, z ktorej sú cítiť byliny a trsť. Býky z Camargue sú chovaní na rozľahlom území tvoreným deltou rieky Rhôny a ich označenie je chráneným názvom.