Adventný kalendár pre mäsožravce

€97,99 / ks
Skladom (>10 ks)

Je to tu zase!!! Skráť si čakanie na Vianoce s naším adventným kalendárom. Čokoládu sme nahradili jerky a biltongom. Každý deň adventu sa môžeš tešiť na vybrané sušené mäso od českých a zahraničných výrobcov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vianoce sú za dverami. Každý ich má spojené s rodinnou atmosférou, darčekmi a hlavne jedlom. My v Maso Here sme sa rozhodli vám čakanie na tradičné obžerstvo pri štedrovečernej večeri spríjemniť. Dali sme dokopy 24 druhov jerky a biltongu od českých a zahraničných výrobcov a vznikol tak náš Adventný kalendár. 

sk01-min

Každý deň sa tak môžeš tešiť na jedinečné chuťové prekvapenie, ktoré ťa čaká v každom balíčku. Raz to bude pálivé hovädzie, potom zase exotická morka alebo tradičné bravčové. Takto širokú paletu chutí v jednej krabici jednoducho nenájdeš.

Čokoládu sme nahradili jerky a biltongom

Čokoláda už nikoho nebaví a tak sme ju nahradili sušeným mäsom. V tomto adventnom kalendári nájdeš 24 degustačných balení plných jerky a biltongu. Jerky sa vyrába prevažne z hovädzieho mäsa a vďaka svojej tuhšej štruktúre zažiješ pri žutí jedinečnú explóziu chutí. Biltong je v Česku trochu novinka. Pochádza z Afriky a oproti jerky je krásne šťavnaté. Tenké plátky mäsa sa ti krásne rozplynú na jazyku.

24 druhov sušeného mäsa

Každý deň na teba čaká iné mäso a príchuť. Môžeš sa tešiť na široký výber - nájdeš tam ako hovädzie, tak bravčové alebo morčacie. Čo sa týka príchutí, tak tých je tu požehnane. Nesmie chýbať klasika ako originál alebo cesnak. Čo ale hovoríš na exotiku v podobe citrónovej trávy, octu alebo červeného korenia? Kvalitné mäso spoločne so starostlivo vybranými surovinami ťa jednoducho položí do kolien.

sk02-min

Mäso z tuzemska aj zo zahraničia

Súčasťou adventného kalendára sú aj limitované edície, ktoré sme pripravili iba pre tento kalendár. Jerky s príchuťou kari? To neochutnáš v Európe ani v Indii. Čo tak citrón s čiernym korením? Nečakaná kombinácia, ktorá ti na jazyku vykúzli siedme nebo. A na záver adventu sa dočkáš aj prasiatka. Nie zlatého, ale divého a perfektne usušeného s jedinečnou zmesou korenia.

Obsah krabice

  • 24 balení sušeného mäsa, každé o gramáži 20 gramov
  • degustačná karta s informáciami o každom výrobcovi

Predpredaj končí 5. novembera. Od 6. novembra začíname s odosielaním všetkých zásielok s adventnými kalendári. To platí aj pre produkty, ktoré budú v objednávke spoločne s kalendárom. Máme iba obmedzený počet kusov, tak dávaj pozor, aby si neprešvihli túto vianočné kôstku.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Balenie: 24 x 20 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vieš aké to je rozbehnúť firmu so sušeným mäsom, keď nedokážeš ani naklepať rezeň? Je to celkom mäso! Náš pradedo mal v Hradci Králové mäsiarstvo. Dedo mal prezývku Špek, vyrábal domácu tlačenku a vedel o mäse všetko. A my dvaja? Nás bavil skôr počítač a šport. A predsa všetko nakoniec dopadlo tak, že rodinná tradícia pokračuje.

Náš príbeh je jednoducho o tom, ako dvaja bratia, ktorí spolu kedysi sotva prehodili pár viet ročne a nemali veľa spoločných záujmov, rozbehli business so sušeným mäsom. Jeden sa naučil sušiť mäso, druhý chcel založiť rodinnú firmu.

A teraz vyrábame vlastné sušené mäso, prevádzkujeme eshopy, organizujeme workshopy o výrobe sušeného mäsa a snažíme sa propagovať jerky a biltong ako sa len dá.

A náš cieľ? Vybudovať najväčší online marketplace so zameraním na sušené mäso v Európe.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

My jsme Maso Here

Keď sme rozbehli business so sušeným mäsom, povedali sme si, že by bolo fajn mať nejaké pravidlá alebo postoje a tie dodržiavať. O sušenom mäse toho vieme naozaj dosť a chceme to predať ďalej.

my-jsme-maso-here